RWE
Kindergarten
Zoelle Abraham
Amari Aiken
Hunter Grey Baxter
PaLynn Bennett
Lilyana Black
Chase Edwards
Morgen Eriquezzo
Jarelle Flowers
Elaysia Gipson
Royalty Henry
Jaylen Jones
Tori Lawson
Desmon Lloyd
Alexander “Clifford” Melton
Jayceon Miller
Jassamine Pearson
Fernanda Pichola
Serenity Smith
Skylar Stukes
Raelynn Sutton
Karson Wells
Ryan Williams
Rakel York
1st Grade
Aidyn Aiken
Kennedi Bozier
Sailor Butler
Omar James
Angelina Jenkins
2nd Grade
Zajane Abraham
Piper Bennett
RaySean Lloyd
Journee Oliver
Lauren Walters
Londyn Walters
3rd Grade
JaMea Bozier
William Gardenhire
Durell James
Moriah Maddox
Zenovia McCray
Shane Rhames
La’Meir Taylor
Chloe Bennett
Ansleigh Heil
Ka’Lonnie Johnson
Breyonna Bosier
Emmalyn Melton
Kaliyah Richardson
Armari Watkins
4th Grade
Ariana Gardenhire
Kelise Gist
Arrianna Frierson
5th Grade
Caden Caldwell
Cadience Caldwell
Joanna Melton
Aaliyal Mitchell
Terrence Green
Brayden Dukes
Ansleigh Heil–Bates*
JaMea Bozier–W. House* *
A Honor Roll
Kaliyah Richardson–W. House* *
Aidyn Aiken-Sheard* *
Sailor Butler-Sheard*
Omar James-Sheard*
Loreal Ragin-Sheard*
Ariana Gardenhire-Edwards*
A/B Honor Roll
Chloe Bennett–Bates*
Darius Chatman–Bates
Amari Watkins–Bates*
Breyonna Bosier–W. House*
William Gardenhire–W. House*
Durrell James–W. House*
Zenovia McCray–W. House*
Peyton Palmer-W. House*
Shane Rhames–W. House*
Leilani Smith–W. House
RaySean Lloyd-Avant*
Journee Oliver–Avant*
Rodrick Pringle-Avant
Jena-Renee Sweat-Avant*
Abel Alvaro-Sheard*
Kennedi Bozier–Sheard*
Lyric Hammett-Sheard*
Angelina Jenkins–Sheard*
Messiah Oliver-Sheard*
Rylee Watts-Sheard*
Ar’Brynna Williams–Sheard*
Janiya Lawson–Edwards
Caden Caldwell-Dew**
Turner Bryant–Leach*
Cadience Caldwell-Leach*
Char’Naya Canty-Leach
Kurtavian Davis-Leach*
Braylen Dukes-Leach*
Terrance Green-Leach*
Zion Marshall-Leach
Joanna Melton-Leach*
Aaliyah Mitchell-Leach*
Kelise Gist-Felder*
Wesley Nelson-Felder*
Lauren Walters–Oliver*
Honor Roll List 1st Semester
A/B Honor Roll
Moriah Maddox–W. House
Harmoni Hammett–W. House
Ka’Lonnie Johnson–Bates
La’Meir Taylor–W. House
Keniyah Dukes-Sheard
Julian Jones-Dew
Ja’Kouris Edwards–Bates
Ryland Gibson–Avant
Nadine Lewis-Leach
Arrianna Frierson-Felder
**Students also earned A Honor Roll for the First Semester.
*Students also earned A/B Honor Roll for the First Semester.
SBMHS
Middle School
A Honor Roll
Fra’Jon Bennett
Jenesis Ford
Owen Johannsen
A/B Honor Roll
Rolando Asijtuj-Osorio
Kaden Brown
Kurtis Davis
Ryan Dickey
Markie Ford
Lalia Gardenshire
Kimani House
Jasmine Johnson
GeMari Lawson
Acacia Lawson
Satorian Livingston
Jordan McFadden
Reginald Moorer
Hampton Oliver Jr.
Steven Ragin
Ta’nya Richburg
Amani Reed
Camani Scott
Jade Wallace
High School
A Honor Roll
Christopher Barringer
Jada Bowman
Duron Brunson
Matthew Cantey
Andriana Cornell
Nathaniel Davis
Brittney Dingle
Abriana Georgia
Cemiya Gibson
Janiah Gibson
Latanza Hammett
Jamira Hickson
Kelis James
Timothy Keels
Steven Kobelia
Tynisa McPhatter
India Moorer
Jayla O’Brien
Madison Oliver
Jalahn Pearson
Ezora Singleton
Jahmarion Taylor
Shania Weathers
Miracle Williams
Ty’Quan Williams
A/B Honor Roll
Ma’Laysha Adams
Alexius Belle
Daliyah Black
Nyren Bowman
Naci Brown
Shamara Brunson
Ziaier Bryant
Emani Caldwell
Jamauri Caldwell
Marques Coard
Dakota Cooper
Eric Dingle
Nevah Felder
Jy’Marion Fleming
Kylia Fulton
Deziyah Harris
Jasmine Holliday
Ne’Veah Holliday
Tyler Holliday
Saniya House
Ricky Issac
Quintin Jackson
Melody James
Jordan Kind
Antanique Lang
Kaleis Lang-McFadden
Shi’ann Lawson
Peyton McCray
Alexis Moorer
Malcolm O’Brien
Sky Aida Pasley
Ja’Nine Pearson
Natasha Perry
Katrese Pringle
Sage Pusher
Tyleek Pusher
Ka’Layah Ragin
Jaylen Resende
Nazaiah Richardson
Matthew Richburg
Kaleb Rolle
Tavashia Scott
Ja’saiya Sexton
Emoni Sinkler
Ja’Niya Smythe
Tiara Starks
Miracle Swaringer
Zion Thompson
Javien Watson
Shyiann Weathers
MECC
1st Grade Honor Roll
A Honor Roll
Abigail Dainey
Cleoza Gibbs
Eli Humes- Licen
Kennedy James
Brian McFadden
Makhi Smiling
Kacesyn Wallace
A/B Honor Roll
Ruthie Allen
Kingston Blackwell
Rhyan Blackwell
Doryan Briggs
Nyla Canty
Stella Clark
Belle Coker
Brenden Cox
Kingston Cross
Amir Daney
Gabrielle Dillon
Nina DuBose
John Fulton
Arianna Juarez
Desmond Lewis
Emmuanuel Mathis
Paisley Moore
Delan Ocasion
Callie Ragin
Melanie Rios Pacheco
Reagan Rush
Kristen Thompson
Rosaleigh Wagner
Second Grade
A Honor Roll
Kingston Barker
Olivia Bodenheimer
Cameron Brogdon
Kha’monee Canty
Seannise Conyers
Noah Dingle
Autumn Driggers
Chlor Floyd
Eliazabeth Freeman
Mersadez Green
Owen Hipp
Kelly Johnson
Remy McFadden
Tyler Nelson
Jakobi Pressley
Tiana Reid
Kaz Taylor
Chyna Taylor
Antonio Villalba
Amelia Webb
Lavender Wilson
Gloriellle Young
A/B Honor Roll
Lorenzo Alvarez
Nova Billups
Madeline Bojorquez
Cristiano Bolon
Cincere Conyers
Liam Cooper
Wallace Demery
London Elleby
Khi’Den Etheridge
Hayden Fricke
Brielle Gamble
Natalie Garcia
Cameron Geddings
Reed Graham
Amoni Harris
Brittani Hill-Flores
Madison Jenning
Madison Johnson
Hazel Johnson
Jacxon Pressley
Caryson Samuel
Autumn Simon
Za’Ryah Wilson
MPS
A Honor Roll
Baxter, Dennis
Blackmon, Kingston Ray’mir
Busby, Tyren Michae
Canty, Janylah Jade
Epps, Braxton Shemar
Gipson, Samir Elijah
James, Raet Ami At Hotep Mariah
Patel, Nitya Manohar
Sergeon, Kailynn Gizelle
Stukes, Kaleb Bryson
Thames, Aniyah Serenity
A/B Honor Roll
Alford, Madilynn Claire
Baxter, Dennis
Bellow, Kylie Noelle
Blackmon, Kingston Ray’mir
Bolinger, Jordan Lee
Brown, Chloe’ Noell
Busby, Tyren Michae
Canty, Janylah Jade
Carraway, Savannah Grace
Cooper, Juelz Za’hir
Daney, Ayden Devon
Dickerson, Presley Cain
Ditson, Matthew Cody Draco
Dow, Paige Cassidy
Edwards, Ma’Ryanna Je’Niyah
Epps, Braxton Shemar
Felipe, Abby Elvira
Freeman, Cadence Lynn
Geddings, Tristin Allen
Gipson, Samir Elijah
Harris, Alana Lenorie
Heyward, Bryson Lamont
Holliday-Peterson, Londyn Andrea
Hutchinson, Keiran Declan
James, Raet Ami At Hotep Mariah
Junious, Tyler Oneal
Keys, Anaiis Mareena
Maddox, Markell Kareem
McFadden, A’Kira Jhene’
McFadden, Tori Alexandria
McKnight, Kiyan Sincere
Melbourne, Dondre Nathaniel Austin
Morris, Lauryn Nyasia
Patel, Nitya Manohar
Patterson, Mariah Monique
Richardson, A’miyah Dior
Rios, Julian Emilio
Sergeon, Kailynn Gizelle
Stukes, Kaleb Bryson
Taylor, Zonnique Lashe’e
Thames, Aniyah Serenity
Thomas, Markylah
Tyler, Darci Grice
Watson, Stephon Joe
Watson-Knox, Kingston Aden
Wheeler, Dalton Charlie McKnight
White, I’mani Egypt
Winstead, Samuel Trent
Witherspoon-Martin, Gatlin Titus
MES
4th Grade A Honor Roll
Aaron Cobbs
Emmett Dullin
Ellafair Durant
Layla Farjado
Kaiden Horton
Emmerson Mooneyham
Daniel Thompson
4th Grade A-B Honor Roll
Antonio Alvarez
Brantley Ard
Kassidy Avery
Nicolas Barron
Jaxson Bellant
Bennett, Ariyanna
Sammya Bright
Ni’Ara Calvin
Sadie Cochran
Flor Coello
Brice Cohen
Carlee Cox
Kayden Crisanti
Cayden Dennis
Julia Frankenfield
Ava Funderburk
Tyrra Gamble
Rayven Gibbs
Tianah Giles-Harley
Jeremiah Gipson
Essence Green
Winston Horne
Dyshawn Jackson
Ja’Kiyah Mack
Josiah Mellerson
Sullivan Murley
Layla Nelson
Aarna Patel
J’Karius Riley
Jerome Riley
Kayden sanders
Landon Savoy
Ta’Londa Stukes
Johnathon Tackett
Emmilee Thames
Sky Witherspoon
5th Grade A Honor Roll
Kaidence Baxter
Mariella Carabello
Conner Cobb
Hipp Cole
Gelena Cruz-Martinez
Riley Jordan
Skyler McCoade,
Zy’Niya Parker
Bryson Sudhoff,
5th Grade A-B Honor Roll
Sophia Abarca
Caeden Ballard
Payton Blackwell
Tamiya Burgess
Joanna Conatser
Ammon Conyers
Dominic Conyers
Gavin Dingle
Skylynn Dixon
Jaliya Fletcher
Braylen Franklin
Conner Freeman
Kolton Gardner
Serenity Halpin
Riker Hutchinson
Ky’Auna Keys
Kristian Lloyd
Mauricio Lopez
Edyn Lowder
Alani Moore
Chase Moorer
Paulinio Moreno-Alonso,
Tyrone Reid
Zane Robbins
Angel Santiago-Cordoba,
Gregory Scott
Rickey Tilton
Aubree Wilder
Dylan Zurcher
Sixth Grade A Honor Roll
Danny Beard
Darian Bennett
Kaliah Franklin
Lauren Parker
Kayden Stukes
Andrew Thompson
Sixth Grade AB Honor Roll
Patience Bennett
Jacob Blackmon
Jordan Brailsford
Zy’Kira Brailsford
Pailyn Brown
Kamira Cherry
Seante Conyers
Seth Dees
Aubrey Degenova
Christopher Graham
Ella Levy-Guzman
Shawn Hardy
Erica Hodge
Ja’Nya Cantey
Jamya Johnson
Kaleigh Brunson
Logan Kolb
Braxton Lyons
Caleb Lyons
Gavin Markle
Roman McCray
Laney Nexsen
Caleb Pack
Jakiyah Robinson
LaMarcus Walters
Dylan Weaver
Kenya Webb Miles
Mariell Whack
Zariyah William
MJHS
7th Grade
A Honor Roll
Adalyn Marlowe
Brooklynn Burgess
Emily Frankenfield
Lindsay White
Londyn Briggs
Mary Gallagher
Travis Motley
William Hardy
A/B Honor Roll
Amaya Williams
Ameerah Conyers
Arianna Dozier
Ashlynn Conyers
Azaria Servance
Chad Glessner
Emma Munoz-Leon
Hommy Rodriguez
Jha’Vauria Dow
John Alva
Kyshaun Cross
Maryfer Morales
Sarah Elizabeth Geddings
Shamarion Ceasar
Shamiyah Conyers
Tyler Lee
8TH GRADE
A Honor Roll
Aaliyah McFaddin
Jania Scammell
A/B Honor Roll
Cabrini Bess
Dashianae Sneed
Elizabeth Barron
Hailey Thurston
Jamari Harris
Jaquel York
Jorden Simon
Joshua White
Kasey Starks Lyons
Katelyn Ramsey
Kaylin Dingle
Khang Tran
Laneesha Calhoun
McKenzie Dooley
Shayden Epps
Skyler Smith
Summer York
William Hodge
ZyCuria Holland
MHS
Atkinson, Ryan Connor
Blackmon, Jordan Elizabeth
Blanding, Kentrell Tyreon
Brown, Amber Brene’t
Canty, Naudia Anita
Chandler, Shaniyah Dashiyana
Clardy, Ally Katie-Lynn
DeVaughn, Liberty Ann
Dozier, Talasia Shantae
Epps, Jeffrey Nathaniel
Gamble, Javontay Lamor
Lloyd, Diamond Shanai
Martinez, Damion Orlando
Miller, Wyatt Earl
Montgomery, Nikiyah Shanai
Nexsen, Connor Lane
Pack, Leiah Dianne
Patel, Naiyaben Manohar
Patel, Pari Dipakkumar
Pendergrass, Madison Ciara
Ridgeway, Philip Jeremy
Robinson, Robert Lee
Said, Malak Ibrahim Mohamed Ali
Said, Rowaida Ibrahim Mohamed Ali
Scott, Brandin Elijah
Smith, Jordann Najayiah
Walters, Donniel Alexis
Betrand, Emmanuel Maurice
Bochette-Pack, Braylen David
Canty, Tyler Landon
Thames, Diamond A’yana
Tuck, Jeremiah Micah
Brown, Addison Elyssa
English, Jackson Levi
Grigg, Autumn Michelle
Herlong, Thomas Gregg
McCabe, Bridget O’Neill
McCabe, Mary-Esther Ward
Nelson, Tamyra Markell
Obey, A’mani Capria
Scammell, Hana Sydelle
Strickland, Hope Annelise
Strickland, Linda Elizabeth
Wheeler, Stephen Tanner
Ashman, Rhys Malik
Hilton, Ri’auna Destiny
Lowder, Ethan Gage
Robinson, Daniel Dashawn
Smith, Ashleigh Elizabeth
St. Hillaire, Madisyn Dai
White, Johnathon Zander Kevin
Austin, Ky’seim Basil
Benbow, Jalen Cole
Boatwright, Kennya Nikita
Brown, Arden Elyce
Busby, Joey
Canty, Janaya Amauria
Coker, Evan Harris
DaCosta, Miguel Eli
Dozier, Talia Ashanti
Fallaw, Devin Andrew
Featherstone, Chandler Michael
Fordham, Jalarius La’quon
Gamble, Darrell Eugene
Garland, Nevaeh Denise
Griffin, Ja’lencia Danyell
Kerwock, Camille Mae
Lee, Aniya Kiarra
Lemon, Alayna Denise
Lloyd, Kaylin Amber
Parker, Za’Nyshia Samoria
Pate, Thomas Dane
Rankins-Pearson, Mylasia Hansin
Rios Alejo, Yaira Vianey
Ross, Shawn
Sineath, Evan Alexander
Sobral, Guilherme Campanha
Tuck, Victoria Alexandra
Walters, Zi’leyah Iyania
Williams, Alexus Tierra
Williams, Kaiden D.
Armstrong, Ja’Quan James
Atkinson, Joseph Triston
Bennett, Icelin Kei’mani
Brown, Jakez Daniel
Carter, Alauna Hope
Carter, Taivon Dai’sean
Cervantes, Eugene
Corley, Breanna Shaiann
Dickey, Ki’asia Le’na
Frankenfield, Shane Robert
Frierson, Peyton William
Hilton, Jalayshia Ibreon
Jackson, Marissa Leah
Keene, Kennedy Michelle
Kovach, Jazmyne Lizabeth
Lee, Isces Naiomi Diasia
Lloyd, Marque Jamaal
Locklear, Mark Landon
Mack Alston, Christian Jahsyr
McFadden-Gamble, Javion Marquell
McGee, Gavin William
McKenzie, Katelyn Madison
Nelson, Taneasia Larrianna
Patel, Dev Parimal
Patel, Mann Vinay
Peters, Lucas Edward
Picciotti, Kaleb Dante
Ragin, Destiny Renee
Roberson, Anaisha Iyanna
Sierra, Nelson Javier
Thomas, Joel Dillon
Wellington, Tahirah Marie
Witherspoon, Yasmin Monique
Ardis, Addison Nicole
Beaufort, Trey Alexander
Branham, Brian Kade
Ceasear, Josiah Christian
Conyers, Jordan Jalen
Conyers, Seanbella
Crosby, Alaynah Rashay
Donnell, Patience Za’keara
Dorrell, Cameron Dillion
Epps, Yauvani Denise
Frierson, Arianna Elaine
Gallishaw, Destiny Shanay
Garnett, Brice Albright
Haid, Christopher Allan
Haynes, Zayir Na-Rif
Johnson, Robyn Sharmari
McFadden, Ja’Maezia Ayana
McKenzie, Ava Madison
Morris, Justin Hunter
Nava, Luna Josie Marie
Patel, Ansh Dipak
Pendergrass, Jessica Alexia
Rocha, Landon Todd
Smith, Jaden Amir
Stukes, Kameron Bryce
Watson, Camryn Marissa
Watson, Tamia Ayonna
Wilson, Arianna Monique
Ayers, Aden Malix
Blackmon, Dylan McKinley
Brock, Ty’tianna Denise
Cochran, Michael Scott
Cruz, Zulay
Culbertson, Jada Amire
Dingle, Crisslyn Janae
Evans, Kevin Deshawn
Gamble, Briana Nicole
Hammett, Lariah Monae
Harrison, Peyton Alexander
Hawkins, Cameron Allen-Dale
Hilton, Teyona Marie
Hilton-Kelly, Jorden Trevon
Johnson, Antonio Jemaine
Johnson, Landyn Wesley
Johnson, Treasure Ny’kia
Lang, Der’eona Kimor
Lee, Jada Simone
Lee, Kamauri Darel
Lewis, Kaemon Shabach
Marshall, Nova Addison
Martin, Madelyn Grace
Montanez- Thomas, Sahira Shanti
Montgomery, Allyssa Sage
Pressley, Kelis Key’ona
Riley, Jermara Ronessia Shiquell
Robinson, Jesse Benjamin
Stinnie, Jalia Nicole
Stinnie, Jasleen Ley
Taylor, A’Shara Khyri
Walters, Lamari Myya
Watts, Amarion Romelo
West, Charlotte Jean
WGE
A Honor Roll
Darcy Barrineau
Nora Layne Barrineau
Madisyn Gardner
Colton Godwin
Landon Henderson
Isabella Johnson
Avery Lane
Elizabeth McCutcheon
Jackson Mellette
Harper Barrineau
Nolan Barrineau
Scarlett Gray
Bentlee Knight
Lyric Owens
Charlotte Benton
Charles Dukes
Johnny Fulton
William McElveen
Landon Johnson
David Kirby
Lena Rowell
Braylen Shaw
Abigail Thompson
Jackson Allday
Gabriel Carmon
Alexia Fennell
Pyper Thames
Anniston Ulmer
Peyton Baker
Kinlee Feagin
Ansleigh Gause
Luke Kelly
Logan Lee
Hadley Shuey
Kellyn Sullivan
Isaiah Williams
Dreamy Avin
Knowlton Carter
Carter Gray
Gatlin Hooks
Cal Kirby
Karlie Scott
Baylon Ard
Jessie Culick
Mac Kershner
Dory Knowlton
Laken McKenzie
Nathan Preast
Aiden Prince
Abigal Smith
Tanner Sullivan
Aubree Ulmer
John Riley Watts
Ansleigh Baker
Willow Beeman
Karly Branch
Carter Burrows
Ember Feagin
Kinsley Welch
Grayson Dow
Landon Bennett
Annabelle Coker
Cannon Coker
JC Dease
Junior Flores
Addi Graham
Maleni Lara
Jacob Lee
Nathan Miles
Demontae Monroe
Sadie Timmons
Callie Atkinson
Maggie Burrows
Daisy Johnson
McKinley McIntosh
Darcy Newsome
Cameryn Rhodes
Grayson Stewart
Mary Harper Sutton
Nolan Weatherford
Liza Welch
Maddie Berkenstock
Addie Coker
Jon David Hammett
Riley Johnson
Paislee McElveen
Jaxon Parker
Keely Jae Parker
Brynn Baxley
Isaiah Galloway
Lily Kelly
Colton McGee
Emilee Shaw
George Stokes
Weston Allday
Lawson Cannon
Eli Ham
Wayde Ingram
Raelynn Shown
Grayce Ellen Green
Wyatt Stickland
Emma Atkinson
Titan Shown
Hampton Pope
A/B
Dylan Anselmo
Reese Harrington
Jer’Mondre McFadden
Kobe Nelson
Gonzalo San Juan Segura
Dresean Cooper
Kantley Feagin
Alayna Graham
Cale Green
George Harris Knowlton
Abigail Lavender
Brady Parker
Cohen Sauls
Lisandro Toribio
Bella Feagin
Mariah Fleming
Carly Floyd
Jordyn Frierson
Kyndell Locklear
Evan Myers
Baylee Williamson
Drake Barrineau
Reagan Floyd
Hannah Gardner
Belle Hardy
Stella Johnson
Sam Jordan
Payton Moore
Collin Parker
Easton Williamson
Nevaeh Woods
Faith Badgley
Morrison Bruton
Jorddn Kennedy
Hank Lee
Sarah Martinez-Rojas
Kirby Floyd
Remington Bess
Kingston Brown
Bentlee Coker
Brody Harcrow
Landry Jeffords
Kaitlyn Kennedy
Shumetrius McDowell
Callie Purvis
Brady Atherton-Dow
Sawyer Boyington
Konnor Burgess
Jessica Campbell
Aiden Coker
Campbell Fleming
Carley Hicks
Emma Horton
Conner Johnson
Matthew McGill
Kade Miles
Henry Robinson
Luis Sanchez
Ellie Smith
Isabella Hickman
Eli Hughs
Summer Jones
Jase Lee
Bella Marais
Addison Tisdale
Hampton Wingard
Holden Wirtz
Grayson Cameron
Riley Montgomery
Ava Sullivan
Delaney Watts
KJ Chestnut
Keemirah Fordham
Anna Horton
Bennett Morris
Morghan Nelson
Weslyn Pierce
Amber Pressley
Kristian Elmore
Liam Hudson
Turner McKenzie
Armani Moorer
Hamp Spradley
Jymeir Durant
Luke Floyd
Makayla Frierson
Carley Kennedy
Jayden Thigpen
Zai’Den Wilson
Paislee Blake
Madilynn McCoy
Cadence McFadden
Jace Simmons
Addie Flowers
Holden Shuey
Aiden Witherspoon
Madison Graham
Carter Liebenrood
Thomas Davis
Harper Molina
Brentley Jordan
Cameron Smith
Kara Jane Feagin
Weston Lee
Oather Webster
ECMHS
9-12 Grade - A Honor Roll
Braylon Brown
Sophie Brown
Preston Coker
Carly Culick
Aliyah Delara
Lindsey Driggers
Thomas Duke
Waylon Evans
Brooke Goodwin
Timothy McElveen
Caylen McKenzie
Gabriella McKenzie
Wyatt Pierce
Abigail Powell
Crosby Timmons
Eriyana Wilson
Carlie Wirtz
Allyson Coker
Quentin Coker
Gracen Crooks
Bethany Culick
Patience Cumbie
Gracelunn Feagin
Addison Fleming
Catherine Fleming
Joe Kirby
Shaelyn Lee
Moriah McElveen
Nicholas McElveen
Abbigale Miles
Kira Owens
Olivia Owens
Ethan Preast
Randolph Preston
Jalia Starks
Tryston Underwood
Casey Wilson
Enzo Brancato
Rocco Brancato
Abigale Ramirez-Chavez
Alyssah Driggers
Laiklyn Gaskins
Ann Knowlton
Kylie Lee
Adrienna McDowell
Jonathan Matthews
Maddox Miles
Kendall Sexton
Aliza Stewart
George Wingard
Robert Bryant
Sara Burt
Eden Huth
Lani Kirby
Allie Lowder
Cullen cKenzie
Johnny McKenzie
Jashawn Montgomery
Tucker Owens
Walker Partee
Shermante Singleton
Ryan Sullivan
Ethan Smith
Sara Thomas
TreVon Washington
Chloe Welch
Nova Welch
Hayden White
9-12 ECHS A/B Honor Roll
Leila Azurdia
Colton Baker
Hayden Bess
Aidan Briley
Picasso Brown
Kinleigh Bryant
Jordan Floyd
Jayla Frink
Aubree Frye
Hunter Fuller
Payton Hanniford
Braylon Hunt
Isaac Huth
Jayden Hyman
Jordan Jeffords
Kirby Walker
Addison Knoght
Edward Lavendar
Evan Lee
Lara Newman
Rylan Parnell
Ke’Shaun Porter
Kierston Powell
Colt Rauch
Brayden Springs
Kenley Sullivan
Evan White
William White
Lillian Wilkes
Granger Barrineau
Kaylee Belue
Megan Brown
Madison Cantley
Takoda Cornelius
Selah Evans
Aaron Geddings
Nikolas Goldman
Gracie Jacobus
Nathan Jordan
Lydia Kirby
Dakota LeRoux
Imani Makell
Rylan McKenzie
Damien McKnight
Madalyn Shuler
Xavier Smith
Wesley Springs
Rachael Akers
Faith Burgess
Avery Coker
Ryleigh Cumbie
Candace Evans
Rylea Floyd
Thad Floyd
Trayton Floyd
Carsen Frye
Johnny Green
Lindsey Hutson
Alexander Matthews
Colby McKenzie
Benjamin McKnoght
Cody Morris
Jon Moseley
Whitworth Nesbitt
Jalynn Odom
Hailey Robinson
Marsadie Simon
Bradford Stewart
Yurida Tzompaxtle
Madison Viger
Reagan Adams
Walker Allsbrooks
Cameron Duke
Kristopher Floyd
Isabella Huckaby
Rebecca Lopez
Talia Martinez-Lopez
Whitney McElveen
Graham Newsome
Braden Sanford
Carrington Sullivan
Cody Thigpen
Kinzleigh Walker
6th Grade- A Honor Roll
Elle Anderson
Wells Epps
Camryn Floyd
Kadie Floyd
Destiny Franklin
Taylor Geddings
Ella Bliss Jordan
Reagen Lane
Abigail McElveen
Peyton McElveen
Kimora McGill
Adam Miles
Kensey Osborne
Braylon Parker
Whitley Pierce
Aubrey Rowell
Madison Rupard
Teagan Thomas
Chase Timmons
Amelia Ulmer
Emma Webster
A/B Honor Roll
Larson Baker
Xochilt Balon Siguan
Carson Burgess
Kaylee Frasier
Kennedy Harrison
Tyde Ingram
Lewis Jacobus
Addison Kinney
Benjamin Knowlton
Chaney Lee
Thomas Matthews
Mason Miller
Daniel Mims
Brayden Morris
Lily Owens
Ryder Parker
Rumer Pedalino
Abigail Player
Jett Robinson
Blakely Sims
Charlee Sullivan
Zayne Timmons
Bailey Watts
Andrew Weathersbee
Winter Welch
7th Grade A Honor Roll
Rowan Grace Bailey
Samourian Burgess
Callie Jess Coker
Emmie Coker
Karsyn Coker
McKenzie Evans
Preston Hammett
Ava McClary
Taylor McCutcheon
Jada Miles
Elliott Reed
A/B Honor Roll
Ariana Allsbrooks
Olivia Benton
Tylar Brown
Skyler Cornelius
Trenton Demery
Breelyn Goff
Allison Gossard
Jaquez Green
Emmersyn Hicks
Mason Lee
Braelynn Locklear
Leah McKenzie
Leo McKnight
Brookelyn McLaughlin
Carsten Mellette
Misael Molina
Savanna Molina
Nakea Perkins Richards
Easton Prosser
Taylor Royall
Wesley Thompson
Brayden Vail
Carson Welsh
Gage Wirtz
Koy Wright
Frankie Ysasi
8th Grade A Honor Roll
Kayden Atkinson
Michael Boseman
Spigner Garneau
Emilee Hancock
Maryann Powell
Lindsey Robinson
Maddie Robinson
Christian Stermock
Addalyn Ulmer
A/B Honor Roll
Kaylee Barwick
Rob Belue
Nicole Burt
Blaine Cannon
Ty’mani Cooper
Zoey Culick
Carlos Delara
Bailey Hicks
Heath Jordan
D’Mari Kennedy
Trent Kennedy
Addie Knowlton
Ava Lowery
Jairo Midence-Martinez
Reagan Nesbitt
Emma Osborne
Miranda Price
Jamal Prince
Imani Rose
Huntley Stone
Makensie Strickland
Nelly Toribio
Piper Welch
Gavin White
Morgan Wilkes
Walker Wilkes
Kierstin Woods